-
Bundles features premium genetic trees selected for cross-pollination and staggered drop times—providing a ready-made habitat with steady food all season.
-
A standard Morse Habitat Bundle includes 10 premium trees and 10 Tree Survival Kits.
-
Sold outDisease Resistant Apple Bundle |18"-36"| 10 Trees + Kits
Regular price $300.00 USDSale price $300.00 USD Regular priceUnit price per$450.00 USD -
Sold outBig Rack Bundle |18"-36"| 10 Trees + Kits!
Regular price $315.00 USDSale price $315.00 USD Regular priceUnit price per$415.00 USD -
Swamp Oak Bundle |18" - 36"| 10 Trees + Kits!
Regular price $200.00 USDSale price $200.00 USD Regular priceUnit price per$242.00 USD -
Mixed Fruit Tree Bundle |18" - 36"| 10 Trees + Kits
Regular price $300.00 USDSale price $300.00 USD Regular priceUnit price per$440.00 USD -
All Season Persimmon Bundle |30 - 48"| 10 Trees + Kits!
Regular price $375.00 USDSale price $375.00 USD Regular priceUnit price per$500.00 USD -
All Season Apple Bundle |18" - 36"| 10 Trees + Kits
Regular price $250.00 USDSale price $250.00 USD Regular priceUnit price per$360.00 USD -
Sold outBig Buck Bundle |18" - 36"| 10 Trees + Kits! (Shipping Spring 2026)
Regular price $350.00 USDSale price $350.00 USD Regular priceUnit price per$465.00 USD -
Sold outBedding / Thicket Bundle | 18-36" | 10 Shrubs + Kits
Regular price $200.00 USDSale price $200.00 USD Regular priceUnit price per -
Apple Orchard Bundle |18" - 36"| 10 Trees + Kits
Regular price $275.00 USDSale price $275.00 USD Regular priceUnit price per$380.00 USD -
Sold outOak Habitat Bundle |18"-36"| 10 Trees + Kits!
Regular price $150.00 USDSale price $150.00 USD Regular priceUnit price per$200.00 USD -
Chestnut Timber Investment Bundle - 25 Trees + Kits!
Regular price $500.00 USDSale price $500.00 USD Regular priceUnit price per$1,000.00 USD -
Sold outChestnut Orchard Bundle - 100 Trees + Kits!
Regular price $2,000.00 USDSale price $2,000.00 USD Regular priceUnit price per$3,900.00 USD -
Sold outAll Season Chestnut Bundle |18"-36"| 10 Trees + Kits
Regular price $250.00 USDSale price $250.00 USD Regular priceUnit price per$409.00 USD
-
Check out our bargain collection
-
Looking to attract deer?